SZUKAMY partnera
SZUKAMY partnera biznesowego W POLSCE
Skontaktuj się z nami

Nowe funkcje mapowe dostępne w interfejsie strony internetowej aplikacji fencee Cloud

Przynosimy nowe funkcje map dla stron internetowych aplikacji fencee Cloud. Dzięki nim będziesz mieć jeszcze lepszy przegląd o stanie ogrodzeń niż dotychczas.

Podkłady mapowe

Dla snadniejszą orientację urządzenie można usytuować w mapie w ścisłej pozycji. Z mapy następnie można łatwo kliknięciem przedostać się na konkretne urządzenie.

Urządzenie możesz kiedykolwiek wycentrować, dzięki temu łatwo i szybko przedostaniesz się do pożądanego umieszczenia w mapie. Jeśli w aplikacji masz więcej podłączonych urządzeń, docenisz funkcję przełączanie między poszczególnymi urządzeniami, którymi są gateways, generatory i monitory. 

Możliwość wykorzystywania dwu obrazów:  Mapowy / Satelitarny

Podkłady mapowe fencee smart farm
Mapowy 

Wirtualny geo - wirtualny płot

Przy pomocy wirtualnego płotu możesz łatwo ogrodzenia zaznaczyć do mapy. Kolorowy obraz symbolizuje stan ogrodzeń. W przypadku ogłoszenia alarmu, tak na pierwszy rzut oka bardzo łatwo lokalizujesz, na podstawie koloru, z jakiego miejsca i jakie urządzenie melduje problem.

W przypadku wszystkich przyłączonych gateways możesz przy pomocy funkcji przedstawienia powiązań, przedstawić poszczególne drogi sparowanych generatorów i monitorów, do konkretnej gateway.

Virtual fence Modern smart farm fencee
Satelitarny

Istotne informacje mieć na pogotowiu

Już w mapie można natychmiast zobaczyć istotne informacje wyświetlone u ikony poszczególnego urządzenia. Generatory można z mapy wyłączyć albo włączyć. Przy pomocy ikony łatwo kliknięciem przedostaniesz się na konkretne urządzenia z wszystkimi dostępnymi informacjami i grafami.

Icons fencee Cloud app
Ikony

Kolejne funkcje i zalety nowoczesnej inteligentnej farmy fencee

Wyjątkowa technologia sterowania ogrodzeniami skądkolwiek na świecie przy pomocy Cloudu oszczędza maksymalnie Twój czasOszczędza Twoje koszty, bo cały system działa bez SIM kart i aplikacja fencee Cloud jest  wcale darmowa bez ograniczenie ilością urządzeń. 

  • online aktualne informacje o wszystkich sparowanych urządzeniach
  • przeglądowe grafy przebiegu namierzonych wartości  
  • przeglądowe wykazy wszystkich przyłączonych urządzeń
  • obserwuj i nastawiaj poszczególne wartości baterii, napięcia, jakości uziemienia i mocy
  • wyłączaj i włączaj poszczególne urządzenia, nastawiaj wartości graniczne dla zgłaszania alarmów na poszczególnych ogrodzeniach
  • w przypadku awaryjnej sytuacji natychmiast otrzymasz online alarm do telefonu i jako wiadomość e-mail

Obejrzyj wideo o nowoczesnej farmie fencee Cloud

Wideo przedstawi Ci, jak nowa aplikacja fencee Cloud do sterowania ogrodzeniami elektrycznymi skądkolwiek na świecie działa:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym działem technicznym info@fencee.eu. Chętnie Ci doradzimy.

Napisz do nas

* *

Przesyłając formularz wyrażam zgodę przetwarzanie danych osobowych