SZUKAMY partnera
SZUKAMY partnera biznesowego W POLSCE
Skontaktuj się z nami

Nowa definicja wygodnego sterowania ogrodzeń elektrycznych fencee

Kontroluj swoje ogrodzenia z dowolnego miejsca na świecie

Już od wielu lat zawsze staramy się być o krok do przodu i oferować naszym klientom unikatowe, innowacyjne generatory oraz kompletne układy sterowania ogrodzeń elektrycznych. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić hodowcom i rolnikom czas i pieniądze, wprowadziliśmy na rynek unikatowe w skali światowej inteligentne gospodarstwo fencee. Swoje ogrodzenia możesz obecnie wygodnie kontrolować z dowolnego miejsca na świecie.

Jak działa nasza unikatowa technologia?

Zdalne monitorowanie i sterowanie ogrodzeń elektrycznych już w przeszłości można było wymienić wśród zalet technologii marki fencee. Dotychczas działał system inteligentnego gospodarstwa w oparciu o metodę transmisji radiowej nawet na odległość 30 km. Obecnie opracowaliśmy absolutnie unikatowe w skali światowej rozwiązanie. Ogrodzenia elektryczne przeznaczone dla zwierząt lub do ochrony Twoich parceli lub plonów możesz od teraz wygodnie sterować i kontrolować przez telefon komórkowy za pośrednictwem aplikacji fencee Cloud lub z interfejsu internetowego w Twoim komputerze. W którymkolwiek miejscu na świecie się aktualnie znajdujesz, wystarczy dostęp do internetu, aby mieć za jednym kliknięciem pod stałą kontrolą wszystkie ogrodzenia.

Dzięki aplikacji fencee Cloud możesz kontrolować swoje ogrodzenia naprawdę dosłownie z dowolnego miejsca

Serce systemu: centralne urządzenie FENCE WiFi GATEWAY GW100

Centralne urządzenie nowoczesnego inteligentnego gospodarstwa stanowi FENCE WiFi GATEWAY GW100. Zdalnie kontroluje i steruje generatorami i monitorami kontrolnymi. Bramka Gateway jest połączona za pomocą sieci Wi-Fi z chmurą. Chmura to zabezpieczone miejsce w internecie, za pośrednictwem którego komunikują między sobą wszystkie sparowane urządzenia. Chmura nie tylko zbiera dane z wszystkich generatorów i monitorów kontrolnych, lecz także wysyła polecenia użytkownika z powrotem do bramki centralnej gateway. Dzięki tej technologii możesz nie tylko udostępniać dane innym użytkownikom, ale także kontrolować, ustawiać i sterować ogrodzeniami z dowolnego miejsca. Zasięg z bramki gateway do generatorów i monitorów wynosi nawet 10 km, dostępna jest opcja przyłączenia anteny zewnętrznej, która zwiększy zasięg nawet do 30 km. W efekcie zastosowania tej unikatowej technologii uzyskujesz możliwość wybudowania nowoczesnego interaktywnego ogrodzenia dla Twoich zwierząt hodowlanych, jak również i tych parceli lub plonów, które Twoim zdaniem należy objąć ochroną i kontrolą.

Srdcem celého systému je centrální zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100
Sercem całego systemu jest centralne urządzenie FENCE WiFi GATEWAY GW100

Które generatory wspierają opcję zdalnego sterowania?

Nasza unikatowa technologia jest wspierana przez nowo opracowaną serię silnych kombinowanych generatorów fencee energy DUO RF EDX o wydajności w zakresie od 8 do 15 J. Generatory o tak dużej wydajności szczególnie nadają się stosowania u bardzo długich i na przyrost roślinności narażonych ogrodzeń elektrycznych. Przeznaczone są dla wszystkich zwierząt, w tym również i ich młodych. Są bowiem wyposażone w specjalny zacisk, dzięki któremu można zmniejszyć impulsy w przybliżeniu o połowę jego mocy. Generatory do ogrodzeń elektrycznych przeznaczone są nie tylko do ochrony zwierząt, lecz także do ochrony plonów lub parceli przed napaścią szkodników i drapieżników. Za pośrednictwem fencee Cloud można również sterować już wcześniej na rynek wprowadzonymi generatorami serii fencee power DUO RF PDX o wydajności 1 - 7 J. Wszystkie uprzednio opisane kombinowane zasilacze można zasilać z sieci 230 V lub ze zwykłego akumulatora samochodowego 12V, który z kolei można wykorzystać jako zasilacz zapasowy.

Generatory energii fencee DUO RF EDX, Power DUO RF PDX i Monitor MX10 obsługują urządzenie monitorujące fencee Cloud

Do czego służy Monitor kontrolny MX10?

Monitor kontrolny MX10 pilnuje wejść i miejsc krytycznych (np. miejsc narażonych na przyrost roślinności, lub znajdujących się w pobliżu lasu i wody) Twojego ogrodzenia elektrycznego i w trybie natychmiastowym przekazuje informacje o spadku napięcia. Monitor rozpoznaje spadek napięcia w ogrodzeniu i natychmiast wysyła odpowiedni komunikat do centralnej bramki gateway. W ciągu kilku sekund możesz otrzymać komunikat alarmowy wprost na Twój telefon i adres e-mail. Za pośrednictwem aplikacji fencee Cloud możesz w prosty sposób zdalnie wyłączyć zasilanie płotu a następnie po usunięciu usterki go znowu włączyć. Do celów związanych z naprawami uszkodzonego ogrodzenia będzie przydatny próbnik służący do wykonywaniu pomiarów wartości w okolicach uszkodzonych miejsc. Równocześnie monitory te stanowią optymalny sposób kontroli zamknięcia bramy. W chwili odłączenia haka rękojeści bramy, ucho pozostaje bez napięcia, w efekcie czego monitor dokona oceny sytuacji i wyśle komunikat alarmowy do bramki gateway. Tym sposobem chronisz swoje ogrodzenia elektryczne także przed przypadkowymi intruzami.

Urządzenie do zdalnego monitorowania parametrów ogrodzenia Monitor MX10

Jakie są możliwości i zalety nowoczesnego inteligentnego gospodarstwa fencee?

Nowe rozwiązanie sterowania ogrodzeń za pośrednictwem chmury pozwala w maksymalnym stopniu zaoszczędzić Twój czas, ponieważ już nie będziesz musiał nieustannie chodzić wzdłuż ogrodzeń. Cały system pracuje bez konieczności stosowania Kart SIM, aplikację fencee Cloud można pobrać darmowo, brak ograniczenia odnośnie liczby urządzeń. W przejrzysty i przyjazny dla użytkownika sposób możesz więc:

  • online kontrolować aktualne informacje z wszystkich sparowanych urządzeń
  • zobrazować dzięki przejrzystym grafom przebieg zmierzonych wartości
  • wyświetlić listy wszystkich przyłączonych urządzeń
  • śledzić i ustawiać m.in. wartości akumulatora, napięcia, jakości uziemienia i wydajności, wyłączać i włączać poszczególne urządzenia
  • ustawiać u poszczególnych ogrodzeń wartości graniczne powodujące ogłoszenia alarmów
  • w przypadku pojawienia się nadzwyczajnego stanu awaryjnego możesz natychmiast online odebrać alarm przez telefon i e-mail

 

Co sądzą o naszym nowoczesnym inteligentnym goposdarstwie użytkownicy?

„Rodzice są już raczej w podeszłym wieku i nie muszą codziennie rano sprawdzać stanu ogrodzenia. Gdy pojawia się problem, bramka gateway uruchamia alrm, uważam, że to jest największa zaleta.“

Pavlína N., Lhota koło Vsetína

 

„Bramkę gateway mam w domu jako centralne sterowanie i alarm, jednak pilota noszę cały czas przy sobie, kdy wychodzę na zewnątrz ku ogrodzeniom. Dostrzegam dużą korzyść w tym, że nie muszę opłacać kart SIM“.

Petr B., Litoměříce

 

Do bramki gateway mam podłączone 3 ogrodzenia, i tym sposobem mam pełny obraz o wszystkich równocześnie, w efekcie więc oszczędzam masę czasu w porównaniu z okresem, w którym musiałem jeździć do poszczególnych ogrodzeń, aby je sprawdzić. W każdej chwili od razu wiem, coś się dzieje.

Adam M., Beskidy

 

Zobacz, jak działa fencee Cloud

Obejrzyj wideo i zapoznaj się z nową aplikacją fencee Cloud do sterowania ogrodzeniami z dowolnego miejsca na świecie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym działem technicznym info@fencee.eu. Chętnie doradzimy.

Napisz do nas

* *

Przesyłając formularz wyrażam zgodę przetwarzanie danych osobowych